Centrum Schodów S.C. Łukasz Mędasik Jarosław Sadłowski ul. Twardosławicka 111 97-300 Piotrków Trybunalski
Tel: 509-104-221 605-30-50-30 Email: biuro@stolms.pl Email: centrumschodowsc@wp.pl

Category

Balustrady

Balustrady z Stali Nierdzewnej

Przedstawiamy balustrady wewnętrzne z rur okrągłych i profili kwadratowych  wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Powierzchnia stali może być szlifowana (satyna) lub polerowana (błyszcząca).Balustrady nierdzewne nadadzą nowoczesnego designu w waszym domu.Balustrady ze stali nierdzewnej to nowoczesne rozwiązanie .
View Details

Balustrady Drewno-Metal

Chcielibyśmy  zaprezentować balustrady wewnętrzne z rur okrągłych i profili kwadratowych  wykonane ze stali nierdzewnej ,w połączeniu z drewnem.Konfiguracja stali i drewna  może być dowolna według potrzeb klienta . Balustrady nierdzewne z drewnem nadadzą charakteru   w waszym nowoczesnym domu.
View Details

Balustrady Drewniane

Dzięki zastosowaniu precyzyjnej obróbki materiału, balustrady drewniane tworzymy z dbałością o każdy szczegół. Z tego też względu wyróżnia je nie tylko ciekawa konstrukcja, ale i przyciągające uwagę wykończenie, które stanowi wyjątkową dekorację dla całego budynku. Oczywiście dbamy również o stabilność naszych realizacji – wspierane są stalowym stelażem, który jednak skrzętnie ukrywamy w drewnie. W ten […]
View Details

Balustrady Szklane

Nasza firma STOLMS oferuje Państwu najwyższej jakości balustrady całoszklane, a mówiąc ściślej balustrady szklane samonośne. Nasze wyjątkowe balustrady to połączenie estetyki i funkcjonalności, które sprawdzą się zarówno w domkach wolno stojących, jak i biurowcach.
View Details